Küsi nõu

Siin saate esitada küsimuse seksuaalsuse, tervise, lähedaste suhete, lastesaamise, rasestumisvastaste meetodite, sugulisel teel levivate haiguste jpm. teemadel.

Esita küsimus

Küsida võib nii eesti kui ka vene keeles.

Oma ala asjatundjad

Kirjadele vastab ligi 30-st omaala asjatundjast koosnev meeskond.

Ära muretse

Küsimine on anonüümne.

Personaalne vastus

Iga küsimus saab personaalse vastuse e-mailile.

Küsi julgelt, see on tasuta!

 

Küsija meelespea.

  • Küsimuse korral, mis nõuab kiiret vastust, helista palun lähimasse noorte nõustamiskeskusesse!
  • Enne küsimuse saatmist, palun kontrolli kindlasti üle, et e-meili aadress oleks õige.
  • Juhul, kui vastus ei ole jõudnud 3 päeva möödudes, palun andke teada seksuaaltervis@estl.ee, et olla kindel, et e-maili aadress sai õige.

Mille kohta küsida saab?

  • Siin saate esitada küsimuse nii seksuaalsuse, tervise, lähedaste suhete, lastesaamise, rasestumisvastaste meetodite, suguhaiguste jpm. teemadel.
  • Küsimustele vastavad naistearstid, meestearstid, noortenõustajad, psühholoogid,  kliiniline psühholoog, üldarstid, sotsiaaltöötajad  Eesti Seksuaaltervise Liidust.
  • Küsimus toimetatakse anonüümselt edasi vastava ala spetsialistile, kuid soovi korral võite oma küsimuse nimeliselt ka konkreetsele vastajale adresseerida.

Projekti “Veebinõustamine seksuaaltervise edendamiseks” rahastab Eesti Haigekassa.

Tingimustega nõustumine

  1. Andmeid Teie vanuse, soo ja maakonna kohta vajame selleks, et Teile pakkuda täpsemat nõustamist ning Teid vajadusel suunata lähima vastuvõttu korraldava teenuseosutaja juurde.
  2. Nimetatud andmete esitamine on vabatahtlik, ent andmete esitamata jätmise korral ei ole võimalik Teie küsimusele sedavõrd põhjalikult vastata, samuti ei ole võimalik Teile vahendada sobiva nõustaja kontakte.

Tutvu seksuaaltervis.ee privaatsuspoliitikaga SIIN.
Loe ka lisaks seksuaaltervis.ee küpsiste kasutamise kohta SIIT.

Küsi nõu (EST)

*Andmeid Teie vanuse, soo ja maakonna kohta vajame selleks, et Teile pakkuda täpsemat nõustamist ning Teid vajadusel suunata lähima vastuvõttu korraldava teenuseosutaja juurde. *Nimetatud andmete esitamine on vabatahtlik, ent andmete esitamata jätmise korral ei ole võimalik Teie küsimusele sedavõrd põhjalikult vastata, samuti ei ole võimalik Teile vahendada sobiva nõustaja kontakte.