Trammi asemel käib Hobujaama – T1 keskuse vahel buss nr 52

Alates esmaspäevast, 17. aprillist 2023 alustas tööd asendusbussiliin, mis kulgeb marsruudil Hobujaama–T1 keskus. Kuni 2. juulini töötav bussiliin nr 52 asendab osaliselt trammiliine nr 2 ja 4, mis katkestasid töö Vanasadama trammitee ehituse tõttu. Buss nr 52 sõidab tööpäeviti varahommikust keskööni, keskmiselt 10-minutilise intervalliga. T1 juures on liini alg- ja lõpp-peatus trammipeatuse „Ülemiste jaam“ lähedal. […]

Alates esmaspäevast, 17. aprillist 2023 alustas tööd asendusbussiliin, mis kulgeb marsruudil Hobujaama–T1 keskus.
Kuni 2. juulini töötav bussiliin nr 52 asendab osaliselt trammiliine nr 2 ja 4, mis katkestasid töö Vanasadama trammitee ehituse tõttu.

Buss nr 52 sõidab tööpäeviti varahommikust keskööni, keskmiselt 10-minutilise intervalliga. T1 juures on liini alg- ja lõpp-peatus trammipeatuse „Ülemiste jaam“ lähedal. Seega buss ei läbi Tartu mnt viadukti, vaid peatub raudtee kesklinnapoolsel küljel.

Bussiliini nr 52 täpne sõiduplaan on Tallinna Transpordi kodulehel: https://transport.tallinn.ee/#bus/52/a-b.

T1 keskuse suunal läbib liin peatused Hobujaama, Pronksi, ajutised peatused Kreutzwaldi tänaval hoonete 10 ja 22 juures, Keskturg, ajutine peatus Lubja tänaval, Majaka, Sikupilli, Majaka põik ja lõpp-peatus T1 juures (trammipeatus „Ülemiste jaam“). Hobujaama suunal stardib liin T1 juurest, trammipeatusest „Ülemiste jaam“, ning peatused on Majaka põik, Sikupilli, Majaka, Bussijaam, Keskturg, ajutised peatused Kreutzwaldi tänaval hoone 25 juures ja Raua haljaku juures, Pronksi ja lõpp-peatus Hobujaama.Bussiliini nr 52 liiklusskeem (allikas: Tallinna Transport).

Küsi nõu Küsi nõu