ESTL meedias

Siit leiad erinevad pressiteated ning uudised meie tegevuste kohta.

Uudised 2021

Uudised 2020

Uudised 2019

Uudised 2018

Moldova Noorte Kliinik Neovita koostöös Eesti Seksuaaltervise Liiduga viis läbi seksuaalvägivalla ennetuse kampaania Moldova noortele.

 

Eesti Seksuaaltervise Liit toob koos noortega välja noortele suunatud seksuaalvägivalla ennetuse ja teadlikkuse tõstmise kampaania, mille eesmärgiks on, et noored ise räägiks seksuaalvägivallast, kuidas see neid reaalselt puudutab ja keeles, mis neid kõnetab. Noortel on soov maailma paremaks muuta ja just nemad ise saavad ja tahavad muutusi ka ellu viia.

 

Annika Laats valiti aasta seksuaaltervise edendajaks

 

Eesti Seksuaaltervise Liit viib arengukoostöö raames seksuaalvägivalla probleemiga seotud teadlikkuse tõstmise ja lahenduste leidmise paremad praktikad Moldovasse.

 

Eesti Seksuaaltervise Liit jagab oma edukat ja maailmas tunnustatud kogemust noorte seksuaaltervisealaste nõustamisteenuste edendamiseks Moldovas.

 

Eesti Seksuaaltervise Liit korraldab üle-eestilise noortekonverentsi „Vägivald ei ole seks“.

Uudised 2017

Uudised 2016

Uudised 2015

Valminud on internetinõustamise kvaliteedistandardid

Seksuaaltervisealane ja psühholoogiline nõustamine nüüd Skype teel

Amor.ee lehel noorte seksuaaltervisealaste küsimuste ja vastuste rubriik

Seksuaalvägivalla ennetuse ja nõustamise kampaania

Eesti Seksuaaltervise Liidu toel on eesti keeles valmis saanud Maailma Terviseorganisatsiooni Euroopa seksuaalhariduse standardid.

Eesti jagab Kõrgõzstaniga seksuaaltervise- ja haridusealast kogemust

Eesti Seksuaaltervise Liit korraldas 30. märtsil 2015 seminari „Kuidas tagada internetinõustamise kvaliteeti?“.

Eesti Seksuaaltervise Liit korraldab “Laste ja noorte seksuaalse arengu ja seksuaaltervise edendamise” loenguid, mille eesmärgiks on teavitada kohalike omavalitsuste töötajaid noorte seksuaaltervise põhimõtetest.

Eesti Seksuaaltervise Liit korraldab „Laste ja noorte seksuaalse arengu ja seksuaaltervise edendamise“ loenguid Tartus, Jõhvis, Narvas ja Tallinnas, mille eesmärgiks on teavitada kohalike omavalitsuste töötajaid noorte seksuaaltervise põhimõtetest.

 

Uudised 2014

Uudised 2013

Uudised 2012

Uudised 2011

Uudised 2010

Küsi nõu Küsi nõu